Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Dance Dance DanseurRated ★ 4.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0