Titles you rated
BoltRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0