Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Blue TowerRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0