Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
AlonersRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
- HeroRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5