Series
Ratings
34
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5