Series
Ratings
71
EntourageRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 2.0
Dr. FrostRated ★ 2.0
Road No. 1Rated ★ 4.5
BloodRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0