Titles you rated
V.I.P.Rated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SleeplessRated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.5
The BFGRated ★ 1.5
MisconductRated ★ 2.0
Point BreakRated ★ 2.5