Movies
Ratings
261
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
GeniusRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 5.0
Seoul StationRated ★ 1.5