Movies
Ratings
213
The MechanicRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 0.5
HitchRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0