Movies
Ratings
20
Miss GrannyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5