Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
RealRated ★ 0.5
MidwayRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
CartRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5