Series
Ratings
33- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0