Titles you rated
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 2.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5
EnchantedRated ★ 1.5
MegamindRated ★ 1.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
HulkRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 1.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0