Series
Ratings
40
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5