Movies
Ratings
60
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5