Movies
Ratings
309
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5