Series
Ratings
51
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5
My Secret HotelRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0