Movies
Ratings
25
VenomRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0