Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5