Movies
Ratings
32
Iron ManRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5