Series
Ratings
22
Master's SunRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0