Titles you rated
One Missed CallRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0