Movies
Ratings
162
Home AloneRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0