Movies
Ratings
307
What Maisie KnewRated ★ 4.0- The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
NewnessRated ★ 3.5- Peach GirlRated ★ 2.5
Double LoverRated ★ 3.5
Close-KnitRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.0
My Pretend GirlfriendRated ★ 3.0
Simple SimonRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
Have a Song on Your LipsRated ★ 3.0