Series
Ratings
59
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Akko's LunchesRated ★ 3.5
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 4.0
Sumu SumuRated ★ 4.0- 徒歩7分Rated ★ 3.5
Taro's Candy HouseRated ★ 4.0- Yube no Curry Ashita no PanRated ★ 4.0
Disappointing HusbandRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Offbeat Chief PoliceRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Princess MaisonRated ★ 4.0
Destiny-Like LoveRated ★ 3.0