Movies
Ratings
171
ArahanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5