Titles you rated
BuriedRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 2.5
Two MoonsRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5