Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
Cape FearRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
Friends: The ReunionRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5