Movies
Ratings
377
My Sassy GirlRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Ticket to ParadiseRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Spenser ConfidentialRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0