Series
Ratings
15 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.0 Breaking BadRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
 Solitary GourmetRated ★ 2.0 Solitary GourmetRated ★ 2.0
 Secret LoveRated ★ 4.0 Secret LoveRated ★ 4.0
 Lovers in ParisRated ★ 3.0 Lovers in ParisRated ★ 3.0
 The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
 The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
 High KickRated ★ 3.5 High KickRated ★ 3.5