Movies
Ratings
45
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5