Titles you rated
Le Week-EndRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0