Series
Ratings
12
The UntamedRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Guilty: Kono Koi wa Tsumi DesukaRated ★ 3.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
Nee Sensei, Shiranai No?Rated ★ 2.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0