Series
Ratings
61
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 1.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.5