Titles you rated
VenomRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Norwegian WoodRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Red NoticeRated ★ 3.0
Tomb of the RiverRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5