Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Swing VoteRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
AntzRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.5
Rough PlayRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0