Movies
Ratings
18
I Can't BreatheRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5