Titles you rated
HERORated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0