Movies
Ratings
412
ExhumaRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0