Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5