Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
HopeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0