Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.0
No BreathingRated ★ 1.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
QuickRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 1.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
A Blood PledgeRated ★ 0.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0