Titles you rated
GiantRated ★ 3.0- Great InheritanceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
How Long I've KissedRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Queen of ReversalsRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 4.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 4.0