Movies
Ratings
26
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0