Titles you rated
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5