Titles you rated
The OutpostRated ★ 4.5
Rescue Under FireRated ★ 4.5
Rescue DawnRated ★ 4.5
A WarRated ★ 4.5
Hyena RoadRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0