Series
Ratings
115
WaywardRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Domestic GirlfriendRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- Ultra ManiacRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5- Switched at Birth Season 1Rated ★ 4.0
- The Secret Life of the American Teenager Season 3Rated ★ 4.0
- The Secret Life of the American Teenager Season 2Rated ★ 4.0
- The Secret Life of the American Teenager Season 1Rated ★ 4.0
- The Playboy ClubRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5