Series
Ratings
209
KingdomRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 2.5- Family Outing Season 2Rated ★ 2.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5- Run HanyRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 2.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0