Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0