Series
Ratings
37
SherlockRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5- FlashpointRated ★ 2.5
FlashpointRated ★ 3.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
FlashpointRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
Falling SkiesRated ★ 3.0
Falling SkiesRated ★ 3.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0